Stručný návod, ako založiť apokalyptickú sektu

Autor: Anton Chromík | 11.9.2017 o 16:07 | (upravené 11.9.2017 o 16:59) Karma článku: 6,40 | Prečítané:  2397x

Michal Havran nás označil za apokalyptickú sektu. V takej apokalyptickej sekte sa dá aj zabaviť. Nie sme sebci, preto sme spísali stručný návod, ako si môžete založiť apokalyptickú sektu nášho druhu aj vy osobne! Have a fun!

Najdôležitejšie je získať si pozornosť kľúčových mediálnych teológov ako je napr.  Miroslav Kocúr a Ondrej Prostredník. Verejne hlásať anti-vieru vlastnej cirkvi je dnes „in“. To je sloboda názoru. Platí to určite aj naopak. Bránia snáď potratárske organizácie svojim školiteľom, aby ich budúcich zamestnancov učili, že  dieťa sa má chrániť od počatia po prirodzenú smrť?

Musíte tiež vyvolať záujem renomovaných objektívnych novinárov napríklad Michala Havrana.

No, ale ako na to? Ako vyvoláte tento záujem? To chce extrémnu  megaodvahu. Je to  niečo ako bungee jumping bez lana! Musíte zastávať extrémistické názory, ktoré sú obsiahnuté v našich zákonoch a Ústave v citlivej oblasti, ako sú deti. A dokonca  stačí, ak sa budete chcieť spýtať ľudí, aby sa sami slobodne rozhodli, či to skutočne stále chcú tak, ako je to prikázané v Ústave a zákone o rodine napr. takto:

Súhlasíte s tým, aby sa manželstvom nemohlo nazývať žiadne iné spolužitie osôb okrem zväzku medzi jedným mužom a jednou ženou?

Súhlasíte s tým, aby párom alebo  skupinám osôb rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie (adopcia) detí a ich následná výchova?

Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovať účasť  detí na vyučovaní v  oblasti sexuálneho správania či eutanázie,  ak ich rodičia alebo deti samé nesúhlasia s obsahom vyučovania?

Nevyzliekajte sa do naha na ulici, to nezaberá. Ak chcete byť naozaj extrémisti, buďte proti vyzliekaniu sa do naha vo verejnom podchode pred deťmi. Prípadne buďte proti výstave rozkrokov národných buditeľov. Zaručí to pozornosť ministra kultúry a stanete sa umeleckými ignorantami.

Keby to nezabralo, začnite bohapusto tvrdiť, že muž a žena nie sú rovnakí. Tvrďte, že potrebujú osobitné sprchy, prípadne, že ženy potrebujú pomoc. Alebo začnite tvrdiť, že mama a otec sú pre deti to najlepšie. Garantujem, že imidž apokalyptickej sekty sa dostaví a v jeho budovaní nebude vadiť ani to, ak Vás podporia ateisti, moslimovia, všetky väčšie kresťanské cirkvi a židovská náboženská obec zároveň.

Treba sa tiež nezištne zapájať do rôznych súťaží, ako je napr. Homofób roka. V nej môžete vyhrať, ale cenu nedostanete. Nie je ľahké uspieť v takej konkurencii ako je KBS, Fico, Ziolkovský, ale dá sa. Napr. citlivo sa postavte proti vyhadzovaniu ľudí z práce a máte to! Inšpirácia na víťazný článok  je TU

Ale buďme poctiví a otvorení. Chce to samozrejme veľa, veľa peňazí od Sorosa, Európskej komisie, či našej vlády pre mimovládne organizácie (nemyslím pre tú Vašu), ktoré budú Váš imidž apokalyptickej sekty šíriť bežnému ľudu.

A tak nakoniec zažijete ten hrejivý pocit totálneho fiaska v mrazivom februári, keď sa skoro milión ľudí vydá z tepla domova po vŕzgajúcom snehu a ľade do ulíc podporiť extrémne apokalyptickú sektársku víziu rodiny, v ktorej dieťa drží za ruku svojho otca a svoju mamu. No, neurobte to znova!

 

JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD.

autor je predsedom Aliancie za rodinu

Ak uznáte tento návod za poučný a myslíte si, že by ho malo poznať čo najviac ľudí, môžete v jeho prospech hlasovať tu:  https://vybrali.sme.sk/c/Ako-zalozit-apokalypticku-sektu

 

 

Inšpiráciou mi boli:

Článok Michala Havrana: https://komentare.sme.sk/c/20642529/otraveny-duch-reformacie.html

http://www.lifenews.sk/14000/policia-uz-rozhodla-o-predstaveni-praktiky-lasky-v-ktorom-vystupovali-nahe-zeny-v

http://www.zenyvmeste.sk/minister-madaric-sa-zastal-nahych-umelkyn--umenie-podla-neho-nema-byt-trestane

https://chromik.blog.sme.sk/c/361258/prekrasny-novy-svet.html

https://www.podpisem.sk/kulturne-granty-nepatria-inakosti-ale-zdravotne-postihnutym/

http://www.ludskeprava.sk/homofob/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dnes píše Matúš Ritomský

Na kritiku politikov diagnózy nepotrebujeme

Je opodstatnené interpretovať dianie pomocou psychiatrických diagnóz?


Už ste čítali?